arch. Krzysztof Próchnicki
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (2000r), właściciel pracowni Ar-Pro Krzysztof Próchnicki (od 2004r), architekt uprawniony, członek IARP. (od 2010r)
arch. Miłun Trzaskowski
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (2006r), doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskie (od 2013r), architekt uprawniony, członek IARP. (od 2012r)
arch. Radosław Nowak
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (2011), doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej (od 2013r), architekt uprawniony, członek IARP. (od 2016r)

Pracownia Ar-Pro została założona w 2004r., ale samodzielną działalność w obecnej formie prowadzimy od 2014r. Świadczymy kompleksowe usługi projektowe począwszy od studium chłonności terenu poprzez proces projektowy z uzyskaniem pozwolenia na budowę aż po nadzór autorski nad inwestycją. Stawiamy na rzetelną i długofalową współpracę z naszymi Partnerami biznesowymi. Współpracujemy ze stałym, sprawdzonym zespołem projektantów branżowych oraz rzeczoznawców.

Architektura jaką tworzymy pozbawiona jest zbędnych elementów i nadmiaru formy. Stawiamy na rozwiązania nowoczesne, ale równocześnie przyjazne dla użytkowników. Staramy się projektować budynki wpisujące się w kontekst i harmonizujące w otoczeniem oraz podnoszące walory danego miejsca.
Estetyka obiektów, które projektujemy jest dla nas równie ważna jak ich funkcja, dlatego poszukujemy coraz to nowych możliwości jakie daje nowoczesna technologia, jednocześnie pamiętając o aspekcie ekonomicznym.